Protocol i mesures de la Cambra davant la COVID-19

#QueCapEmpresaTaqui

#AixecaElTeuNegoci

Contacta amb nosaltres i explica'ns en què et podem ajudar:

Alexandra Rubió arubio@cambraterrassa.org / 93 733 98 33


 

Horaris, canals d’atenció i protocol de la Cambra de Terrassa davant el COVID-19:

L’atenció al públic a la seu de Terrassa, fins a nou avís, serà de dilluns a dijous de 9.00h a 14.00h i de 15.00h a 17.00h, divendres de 9.00h a 14.00h, de manera presencial (recomanem demanar cita prèvia) i telemàticament. Informació de contacte: info@cambraterrassa.org /  93 733 98 33.

La Delegació a Sant Cugat atendrà per mitjans telemàtics fins a nou avís. Per a més informació, contactar a 93 733 98 33 / sjimenez@cambraterrassa.org

  • Facilitem la informació de contacte dels diferents serveis de la Cambra:

Tramitacions administratives en comerç internacional: Jordi Fortet jfortet@cambraterrassa.org / 93 733 98 33 / 683.592.805 / Nerea Martínez nmartinez@cambraterrassa.org
Consulta la informació sobre les sol·licituds de certificats d’origen i altres documents d’exportació de manera telemàtica AQUÍ
Assessorament Jurídic Internacional: Oriol Puig opuig@cambraterrassa.org / 610.006.696
Estratègia i prospectiva comercial internacional: Iolanda Pujol ipujol@cambraterrassa.org / 678.754.208
Montse Llimós mllimos@cambraterrassa.org / 659.376.554
Projectes europeus: Anna Pajarón apajaron@cambraterrassa.org / 682.353.075
Serveis d’assessorament empresarial: Josep Beltran jbeltran@cambraterrassa.org / 647.611.194
Carles Giner cginer@cambraterrassa.org / 682.636.060
Emprenedoria i Comerç: Antoni Munuera amunuera@cambraterrassa.org / 682.353.074
Programes de formació i Garantia Juvenil: Sònia Pérez sperez@cambraterrassa.org / 678.754.211
Sales i Qualitat: Marianella Pereira mpereira@cambraterrassa.org / 682.353.073
Assistent direcció/Traduccions: Maite Oliveras moliveras@cambraterrassa.org
Atenció socis Èxit: Elisenda Moncada emoncada@cambraterrassa.org / 678.754.209
Administració: Daniel Sanchez dsanchez@cambraterrassa.org / 647.611.195
Secretaria General: Susanna Patiño spatino@cambraterrassa.org / 677.428.829
Director Gerent: Josep Prats jprats@cambraterrassa.org / 647.327.133
President: Ramon Talamàs rtalamas@cambraterrassa.org / 669.100.193

*Per contactar amb comunicació: Anna Llobet allobet@cambraterrassa.org / 678.754.207

Informació de les mesures davant l’impacte del coronavirus:  a través de www.cambraterrassa.org/informacio-mesures-i-ajuts-davant-el-covid-19/   i dels correus electrònics opuig@cambraterrassa.org (Oriol Puig, responsable d’assessorament jurídic internacional) o amunuera@cambraterrassa.org (Antoni Munuera, responsable de programes de promoció empresarial).

Contacta amb nosaltres: comunicacio@cambraterrassa.org