Protocol i mesures de la Cambra davant el COVID-19

Protocol d’actuació i mesures de la Cambra de Terrassa davant el COVID-19

(Actualitzat el 25 de març de 2020)

Comunicat del President de la Cambra de Terrassa, Ramon Talamàs i Jofresa AQUÍ
Accedeix al protocol d’actuació de la Cambra AQUÍ

  • Horaris i canals d’atenció al públic:

L’atenció al públic a la seu de Terrassa serà exclusivament via telemàtica (telèfon o online) i únicament s’atendrà de manera presencial en el cas dels serveis de gestió administrativa del comerç internacional que depenen directament de la Cambra de dilluns a divendres, de 8.30h a 14.00 hores. L’horari d’atenció via online i telefònica serà de dilluns a divendres de 9.00h a 14:00h i de 15.30h a 18.00h.
La delegació de Sant Cugat del Vallès romandrà tancada fins a nou avís.

  • Facilitem la informació de contacte dels diferents serveis de la Cambra:

Tramitacions administratives en comerç internacional: Sònia Pardines spardines@cambraterrassa.org / Jordi Fortet jfortet@cambraterrassa.org / 93 733 98 33 /682 63 60 60/ 683 592 805
Consulta la informació sobre les sol·licituds de certificats d’origen i altres documents d’exportació de manera telemàtica AQUÍ
Assessorament Jurídic Internacional: Oriol Puig opuig@cambraterrassa.org / 610.006.696
Estratègia i prospectiva comercial internacional: Iolanda Pujol ipujol@cambraterrassa.org / 678.754.208
Montse Llimós mllimos@cambraterrassa.org / 659.376.554
Projectes europeus: Anna Pajarón apajaron@cambraterrassa.org / 682.353.075
Serveis d’assessorament empresarial: Josep Beltran jbeltran@cambraterrassa.org / 647.611.194
Emprenedoria i Comerç: Antoni Munuera amunuera@cambraterrassa.org / 682.353.074
Programes de formació i Garantia Juvenil: Sònia Pérez sperez@cambraterrassa.org / 678.754.211
Sales i Qualitat: Marianella Pereira mpereira@cambraterrassa.org / 682.353.073
Assistent direcció/Traduccions: Maite Oliveras moliveras@cambraterrassa.org
Atenció socis Èxit: Elisenda Moncada emoncada@cambraterrassa.org / 678.754.209
Administració: Daniel Sanchez dsanchez@cambraterrassa.org / 647.611.195
Secretaria General en funcions: Susanna Patiño spatino@cambraterrassa.org / 677.428.829
Director Gerent: Josep Prats jprats@cambraterrassa.org / 647.327.133
President: Ramon Talamàs rtalamas@cambraterrassa.org / 669.100.193

*Per contactar amb comunicació: Anna Llobet allobet@cambraterrassa.org / 678.754.207

Informació de les mesures davant l’impacte del coronavirus:  a través de www.cambraterrassa.org/informacio-mesures-i-ajuts-davant-el-covid-19/   i dels correus electrònics opuig@cambraterrassa.org (Oriol Puig, responsable d’assessorament jurídic internacional) o amunuera@cambraterrassa.org (Antoni Munuera, responsable de programes de promoció empresarial).

Contacta amb nosaltres: comunicacio@cambraterrassa.org