Protocol i mesures de la Cambra davant la COVID-19

#QueCapEmpresaTaqui

#QueCapEmpresaTanqui

Contacta amb nosaltres i explica'ns en què et podem ajudar:

Elisenda Moncada emoncada@cambraterrassa.org / 678.754.209
Sònia Pardines spardines@cambraterrassa.org / 683.59.28.05
Rosaura del Río rdelrio@cambraterrassa.org / 630.67.24.35


 

Horaris, canals d’atenció i protocol de la Cambra de Terrassa davant el COVID-19:

L’atenció al públic tant de la seu de Terrassa com a la Delegació a Sant Cugat, fins a nou avís, serà exclusivament via telemàtica (telèfon o online). L’horari d’atenció serà de dilluns a divendres de 9.00h a 14:00h i de 15.30h a 18.00h.

  • Informació important!

La Cambra et continua oferint els serveis d’expedició de certificats d’origen i legalització dels documents d’exportació.  Informem que a la Cambra de Terrassa estem plenament operatius pel que fa als serveis de gestió administrativa de comerç internacional amb l’expedició de certificats d’origen i legalització dels documents d’exportació, extremant les mesures de seguretat i higiene, fent ús d’alternatives de sol·licitud i lliurament de documents que possibiliten la nostra gestió. El procediment establert permet sol·licitar la documentació directament per mitjans telemàtics, documentació que serà lliurada directament a l’empresa en un termini aproximat de 24h (hàbils). Per evitar contactes, enviarem la documentació mitjançant la nostra missatgeria.     Per fomentar la prevenció i amb l’objectiu de preservar la salut de les persones, la Cambra disposa d’un protocol d’actuació optant per una atenció al públic via telemàtica, incloent els serveis de gestió administrativa del comerç internacional.

  • Facilitem la informació de contacte dels diferents serveis de la Cambra:

Tramitacions administratives en comerç internacional: Sònia Pardines spardines@cambraterrassa.org / Jordi Fortet jfortet@cambraterrassa.org / 93 733 98 33 /682 63 60 60/ 683 592 805
Consulta la informació sobre les sol·licituds de certificats d’origen i altres documents d’exportació de manera telemàtica AQUÍ
Assessorament Jurídic Internacional: Oriol Puig opuig@cambraterrassa.org / 610.006.696
Estratègia i prospectiva comercial internacional: Iolanda Pujol ipujol@cambraterrassa.org / 678.754.208
Montse Llimós mllimos@cambraterrassa.org / 659.376.554
Projectes europeus: Anna Pajarón apajaron@cambraterrassa.org / 682.353.075
Serveis d’assessorament empresarial: Josep Beltran jbeltran@cambraterrassa.org / 647.611.194
Emprenedoria i Comerç: Antoni Munuera amunuera@cambraterrassa.org / 682.353.074
Programes de formació i Garantia Juvenil: Sònia Pérez sperez@cambraterrassa.org / 678.754.211
Sales i Qualitat: Marianella Pereira mpereira@cambraterrassa.org / 682.353.073
Assistent direcció/Traduccions: Maite Oliveras moliveras@cambraterrassa.org
Atenció socis Èxit: Elisenda Moncada emoncada@cambraterrassa.org / 678.754.209
Administració: Daniel Sanchez dsanchez@cambraterrassa.org / 647.611.195
Secretaria General en funcions: Susanna Patiño spatino@cambraterrassa.org / 677.428.829
Director Gerent: Josep Prats jprats@cambraterrassa.org / 647.327.133
President: Ramon Talamàs rtalamas@cambraterrassa.org / 669.100.193

*Per contactar amb comunicació: Anna Llobet allobet@cambraterrassa.org / 678.754.207

Informació de les mesures davant l’impacte del coronavirus:  a través de www.cambraterrassa.org/informacio-mesures-i-ajuts-davant-el-covid-19/   i dels correus electrònics opuig@cambraterrassa.org (Oriol Puig, responsable d’assessorament jurídic internacional) o amunuera@cambraterrassa.org (Antoni Munuera, responsable de programes de promoció empresarial).

Contacta amb nosaltres: comunicacio@cambraterrassa.org