Skip to main content

CONTACTA AMB ELS SERVEIS DE LA CAMBRA

Presidència

Ramon Talamàs
rtalamas@cambraterrassa.org
938528047

Direcció Gerència

Josep Prats
jprats@cambraterrassa.org
938524157

Secretaria General

Susanna Patiño
spatiño@cambraterrassa.org
938524388

 Per informació genèrica pots contactar amb info@cambraterrassa.org

Informació de contacte de les diferents àrees de la Cambra de Comerç de Terrassa:

Activitats Corporatives

Rosa Salat
rsalat@cambraterrassa.org – 937339830

Alba Pujol
apujol@cambraterrassa.org
– 938524317

Administració

Daniel Sánchez
dsanchez@cambraterrassa.org – 938526223

Pilar Claveria
pclaveria@cambraterrassa.org
– 937339836

Miriam Fuentes
mfuentes@cambraterrassa.org – 937339840

Assessoria Jurídica

Susanna Patiño
spatiño@cambraterrassa.org – 938524388

Marina Cabeza
mcabeza@cambraterrassa.org – 938526907

Comerç

Elisenda Moncada
emoncada@cambraterrassa.org – 937339841

Coral Ruiz
cruiz@cambraterrassa.org
– 938526169

Comerç Internacional

Daniel González
dgonzalezd@cambraterrassa.org – 938524387

Montse Llimós
mllimos@cambraterrassa.org – 937339837

Ignasi Cuello
icuello@cambraterrassa.org
– 938528048

Comunicació i Màrqueting

Olga Martorell
omartorell@cambraterrassa.org – 937339835

Paula Carrasco
pcarrasco@cambraterrassa.org
– 938524385

Digitalització

Silvia Herrera
sherrera@cambraterrassa.org – 937339839

Carles Giner
cginer@cambraterrassa.org – 937339841

Kevin Garcia
kgarcia@cambraterrassa.org – 938526168

David Cardila
dcardila@cambraterrassa.org – 938526167

Emprenedoria

Anna Pajarón
apajaron@cambraterrassa.org – 938526171

Eva Ruiz
eruiz@cambraterrassa.org
– 938524316

Montse Junyent
mjunyent@cambraterrassa.org – 938526083

Espais Cambra B&W

Marianella Pereira
mpereira@cambraterrassa.org
– 938526906

Alba Pujol
apujol@cambraterrassa.org
– 938524317

Formació 

Sònia Pérez
sperez@cambraterrassa.org – 938526866

Lucia Carmona
lcarmona@cambraterrassa.org – 937339838

Garantia Juvenil
i Programa 45+

Francesc Escalera
fescalera@cambraterrassa.org – 937339832

Sonia Pardines
spardines@cambraterrassa.org – 937339831

Marta Mortes
formacio@cambraterrassa.org – 938526867

Espai Plató

Sònia Pérez
sperez@cambraterrassa.org – 938526866

Noèlia Gómez
ngomez@cambraterrassa.org – 938526847

Gestió Empresarial

Carles Giner
cginer@cambraterrassa.org – 937339841

Logística

German Fortet
gfortet@cambraterrassa.org
– 938526905

Projecció Estratègica

Iolanda Pujol
ipujol@cambraterrassa.org
– 938524389

Programes Internacionals

Anna Pajarón
apajaron@cambraterrassa.org – 938526171

Mireia Lozano
mlozano@cambraterrassa.org
– 937368744

Sostenibilitat

Marianella Pereira
mpereira@cambraterrassa.org
– 938526906

Camen Tartaj
ctartaj@cambraterrassa.org
– 938526219

Tramitacions

Jordi Fortet
jfortet@cambraterrassa.org
– 938526996

Alexandra Rubió
arubio@cambraterrassa.org – 937339833

Silvia Jiménez
sjimenez@cambraterrassa.org
– 938524318

Close Menu